Digital Performance Specialist (Senior)

Typ: Full-time

Druh: TPP/FA

Plat: od 1.800,- eur

Dátum nástupu: ihneď

Tvoríme komunikačné koncepty založené na kreatívnom prístupe k dátam, ktoré prinášajú merateľné výsledky.
20 rokov skúseností, medzinárodné know-how a tím špecialistov na médiá, marketing a dáta. To sme my.

Náplň práce

▶ Analýza, plánovanie a nákup digitálnych médií, formátov, obsahu;

▶ Samostatné vedenie online projektov a online zadaní na zverených klientoch;

▶ Dosahovanie stanovených KPI´s pri kampaňových zadaniach na zverených klientoch;

▶ Manažovanie a koordinácia kampaní na dennej báze (PPC, Programmatic, buying RTB – e.g. Mega Business manager, Google Ads, Adform, DV360, Twitter, REddit, Snap etc.);

▶ Správa 3rd party tracking, ad verification systémov;

▶ Práca s attribution systémami vrátane S2S tracking vyhodnocovania dát (post iOS14 éra);

▶ Analýza návšetvnosti webu (Google Analytics 4, Adobe Analytics);

▶ Tvorba benchmarkov z realizovaných kampaní a získaných dát s cieľom tvorby odporúčaní a cieľov do budúcich kampaní/projektov.

Požiadavky

▶ V rovine koordinátora vieš kampane správne naplánovať, cieliť, nastaviť, korigovať a po ich skončení vyhodnocovať a navrhovať zlepšenia;

▶ Už aspoň 2 roky sa hráš na rovnakom piesočku v oblasti digitálu a performance marketingu, ideálne v mediálnej agentúre;

▶ Máš strategické myslenie a nebojíš sa ho pri práci používať;

▶ Newbizz vnímaš ako príjemnú zmenu zo stereotypu;

▶ Si super zbehlý/-á vo výkonnostnom marketingu;

▶ Máš dokonalý prehľad v médiách a v digitálnych trendoch (nie je to len o práci, ale aj tvoj lifestyle);

▶ Rád/-a sleduejš trendy a pretavuješ ich do svojej práce;

▶ Si samostatný/-á a máš zodpovedný prístup k práci, svoj čas využívaš efektívne;

▶ Ovládaš anglický jazyk (slovom aj písmom) na pokročilej/plynulej úrovni;

▶ Máš dokonalý time management.

Ponúkame

seniorný tím plný špecialistov na médiá, marketing a dáta

byť súčasťou Kreator Group (Wiktor Leo Burnett, Socialists,
Leopard Production, Data on Steroids, DataConcept)

učiť sa nové veci a viac sa vyskillovať v tom čo už poznáš

konferencie, workshopy, školenia

benefitný systém (caffetéria)

finančné bonusy

legendárne agentúrne teambuildingy

Ukáž sa!

Nechaj nám na seba kontakt a my sľubujeme, že ho v prípade potreby vytiahneme.

    Meno a priezvisko *

    Napíš čo máš na srdci, prilep odkazy na portfólko, sociálne siete ...

    Životopis

    Vlož súbor .pdf, .doc, .docx. Maximálna veľkosť do 10Mb. Maximálne 1 súbor.

    Link na tvoj LI alebo úspešnú case study