Client Partner

Typ: Full-time

Druh: TPP/FA

Plat: od 1.500,- eur/TPP

Dátum nástupu: ihneď

Tvoríme komunikačné koncepty založené na kreatívnom prístupe k dátam, ktoré prinášajú merateľné výsledky.
20 rokov skúseností, medzinárodné know-how a tím špecialistov na médiá, marketing a dáta. To sme my.

Náplň práce

▶ Proaktívna a profesionálna starostlivosť o zverených klientov.

▶ Aktívna účasť na briefingoch a prezentáciách.

▶ Školenie klientov v oblasti mediálneho plánovania a trendov.

▶ Aktívne lídovanie interného procesu mediálneho plánovania a manažovanie výstupov pre klienta.

▶ Optimalizácia procesov mediálneho plánovania.

▶ Zodpovedáš za včasnosť, komplexnosť, presnosť a kvalitu výstupov pre klientov.

▶ Aktívne komunikuješ a spolupracuješ so všetkými oddeleniami agentúry.

▶ Tvoja práca sa na kampaniach nekončí reportingom výsledkov a odporúčaniami pre lepšiu optimalizáciu a zvýšenie efektivity budúcich kampaní, ale opäť iba začína.

▶ Zapájanie sa do new biznis aktivít, príprava návrhov a prezentácií pod dohľadom a vedením Client Partner lídra.

▶ Na projektoch spolupracuješ s ostatnými partnerskými agentúrami z rôznych komunikačných oblastí a tým si rozširuješ obzory a zažívaš projekty, ktoré v „obyčajnej“ mediálke nezažiješ.

Požiadavky

▶ Máš aspoň 1 – ročnú skúsenosť na podobnom piesočku v mediálnej agentúre na pozícii Account Manager a chceš sa posunúť.

▶ Dokážeš zabezpečiť spokojnosť klienta na komunikačnej a obchodnej úrovni.

▶ Vieš navrhnúť komunikačné a strategicky inovatívne kampane na báze unikátnych dátových podkladov v spolupráci so špecialistami. Vaše návrhy bude – efektívne, atraktívne, fungujúce, technologicky a dátovo moderné, strategicky hodnotné, unikátne a presné.

▶ Máš predchádzajúcu skúsenosť s prácou v centrálnych tímoch a na medzinárodných klientoch (a stále ťa to baví).

▶ Máš skvelé komunikačné zručnosti a skúsenosť s osobnou prezentáciou a argumentáciou pred klientami.

▶ Máš dokonalý prehľad v médiách a v digitálnych trendoch.

▶ Máš chuť robiť o kus naviac, byť o krok vpred a ponúkať klientom inovatívne riešenia na problémy tejto doby.

▶ Si poháňaná/-ý dátami a zakladáš si na logickom prístupe a stratégii.

▶ Zastávaš moderný a inovatívny prístup k práci.

▶ Ovládaš anglický jazyk (slovom aj písmom) na pokročilej úrovni.

▶ Si .xls a .ppt frajer.

▶ Máš dokonalý time management.

Ponúkame

seniorný tím plný špecialistov na médiá, marketing a dáta

byť súčasťou Kreator Group (Wiktor Leo Burnett, Socialists,
Leopard Production, Data on Steroids, DataConcept)

učiť sa nové veci a viac sa vyskillovať v tom čo už poznáš

konferencie, workshopy, školenia

benefitný systém (caffetéria)

finančné bonusy

legendárne agentúrne teambuildingy

Ukáž sa!

Nechaj nám na seba kontakt a my sľubujeme, že ho v prípade potreby vytiahneme.

    Meno a priezvisko *

    Napíš čo máš na srdci, prilep odkazy na portfólko, sociálne siete ...

    Životopis

    Vlož súbor .pdf, .doc, .docx. Maximálna veľkosť do 10Mb. Maximálne 1 súbor.

    Link na tvoj LI alebo úspešnú case study